17498.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.