17469.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Bajza összegyűjtött munkái V. kötet. Toldy Ferenc által. Pest, 1863, Heckenast. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.