17496.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.