16701.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Szerk.: Szőnyi István (1. kiadást), Molnár C. Pál (2. kiadást) Bp., 1957, Képzőművészeti Alap. Második kiadás. Fekete fehér képekkel illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.