Bücher: Märchen Zahl der Lose: 19
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2741555
17243
431
Books: Tales
2774685
17244
431
3800
Books: Tales
V. Kubasta: Télapó. Prága, 1961, Artia. Térbeli mesekönyv. Hiányokkal, sérülésekkel, a borítón kopásnyomokkal. 2774692
17245
431
3800
Books: Tales
Petőfi Sándor: János vitéz. Magyarkuti Béla rajzaival. Magyar Kincsek I. Bp., (1940), Athenaeum, 118+(1) p. + 5 (színes képtáblák) t. Szövegközi és egészoldalas, színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, ajándékozási sorokkal 1942 karácsonyából. 2747402
17246
431
Books: Tales
V. Móra Panka: Mese, mese, mátka... Kőszegi Bella képeivel. Bp., 2013, Fekete Sas. (Reprint kiadás). Kiadói kartonált papírkötés. 2774835
17247
431
Books: Tales
Móra Ferenc: Csilicsali Csalavári Csalavér. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp.,[1928],Singer és Wolfner, (Hornyánszky V.-ny.), 207 p. Második kiadás. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült gerinccel, egy lapon szakadással. 2773978
17248
431
Books: Tales
Sebők Zsigmond: Maczkó úr útnak indul. (Maczkó úr utazásai 1. köt.) Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1910-1920), Singer és Wolfner, 168 p. Tizedik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé viseltes, foltos borítóval. 2772043
17249
431
Books: Tales
Sigrid Boo: Kisasszony szobalány. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Singer és Wolfner. A borítékképet és az illusztrációkat Beltaini Braung Olga rajzolta. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötés, laza fűzéssel, 1942-es ajándékozási sorokkal. 2774836
17250
431
Books: Tales
Sebők Zsigmond: Mackó úr utazásai. Mackó úr Bakonyban. Mackó úr az alföldön. Mackó úr a tengeren. Bp.,[1948.], Új Idők (Singer és Wolfner.) Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, névbejegyzéssel, tulajdonosi névcímkével. 2769065
17251
431
Books: Tales
3 db mesekönyv: Móra Ferenc: Furfangos Cintula; Móricz Zsigmond: Iciri-piciri; Antoine de Saint-Exupéry: A kis herceg. Vegyes állapotban.
2755712
17252
431
Books: Tales
Bodó Béla: Brumi újabb kalandjai. Szávay Edit rajzaival. Bp.,1959., Móra. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. 2773761
17253
431
Books: Tales
2706227
17254
431
Books: Tales
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF