15218.
431. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2 db Izrael / Szentföld témájú könyv: Komjáthy Aladárné: A Szentföldön jártunk. Bp., 1985, Református Zsinati Iroda Sajtóosztálya. Számos fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány. + Rapcsányi László: Jeruzsálem. Bp., 1987, Gondolat. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, ragasztott kiadói papír védőborítóban.