Kádár János Miklós (1939-): Itt az ősz. Olaj, farost, jelezve jobbra l... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Kadar-Janos-Miklos-1939-Itt-az-osz-Olaj-farost-jelezve-jobbra-lent-hatoldalan-autogrC3~II2773727
2773727
10213
431
44000
Beschreibung: Kádár János Miklós (1939-): Itt az ősz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 60×80 cm
: pk