10206. 431. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Kántor Antal (?-?), 1923-24-ben Nagybányán tanult: Portré, 1923. Szén, papír. Jelzett. Proveniencia: Apáti Abkarovics Béla (1888-1957) hagyatéka. Foltos. Üvegezett fakeretben. 16,5x8,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf