Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Álmosító illat. Rézkarc, papír.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Kolozsvari-Grandpierre-Miklos-1950-Almosito-illat-Rezkarc-papir-Jelzett-szamozott-3~II2753080
2753080
10249
431
Beschreibung: Kolozsvári Grandpierre Miklós (1950-): Álmosító illat. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (38/100). Lap alja kissé foltos és kissé sérült. 15×10 cm
: ekb