10336. 431. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF
0 HUF
Molnár Gabriella (1940-): Császár malom Budán, 1856. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos, üvegezett fakeretben, 29×39,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk