6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Molnár Iscsu István (1947- ): Meseszünet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (X/XV), saját kezű ajándékozási sorokkal, a lap széle sérült, 29,5x24 cm.