20 000 HUF
53,05 EUR, 57,14 USD
Palicz József (1931-2010): Csendélet. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 80×60 cm