10465. 431. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
19 000 HUF
0 HUF
Sz. Ugocsai Antal (1942-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. 60×80 cm, üvegezett keretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pk