9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Szeift Béla (1944-2012): Lény (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelzett. Kartonra kasírozva. 29×20 cm. Plexiüvegezett fakeretben, plexi sérült.