Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Alakok. Olaj, vászon. Jelzett.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~5000002/Szendrei-Jozsef-1989-Pesti-Jozsi-Alakok-Olaj-vaszon-Jelzett-75-5x52-cm~II2709103
2709103
10502
431
Beschreibung: Szendrei József (1989-, "Pesti Józsi"): Alakok. Olaj, vászon. Jelzett. 75,5x52 cm
: nagy_andras