10511. 431. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 400 HUF
0 HUF
Takács József (1935- ): Mátraházán. Fametszet, papír. Jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 42x30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras