11006.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
3 000 HUF
1853 Rohn Alajos (XIX sz. eleje-1870): Az aknaszlatinai Kinga nevű sóakna, Varsányi rajza után kőre rajzolta Rohn, litográfia, papír, hajtott, kissé foltos, körbevágott, 19x22 cm