11076.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
24 000 HUF
63,66 EUR, 68,57 USD
Jelzés nélkül: Armand Durand (1831-1905), Rembrandt után: Az irgalmas szamaritánus. XIX sz. második fele. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 24x19cm