11022.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
4 000 HUF
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Széna gyűjtés. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, lap széle kissé sérült, kartonra kasírozva. 32x44 cm