11020.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
5 000 HUF
Lotz Károly (1833-1904) után, Marastoni József (1834-1895): Vásári áldomásozók. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Kissé foltos, kartonra kasírozva. 32x42 cm