11077.
431. Gelaufene Fernauktion
Stich
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Wilhelm Woernle (1849-1916) metszése: Nazzorbo (vitorlások). Rézkarc, papír, jelzetta metszeten. 12,5x24 cm