12178.
431. Gelaufene Fernauktion
Antik
5 000 HUF
13,26 EUR, 14,29 USD
XIX. század. LEVAILLANT, François. Amerika és az Indiák néhány új és ritka madarának természetrajza. Sorozat egy darabja. Le Chauve (A kopasz) címmel. Litográfia, papír, üvegezett keretben. 34x25 cm