3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
1968 Ludas Matyi XXIV. évf. 1-52. sz. Az elejéhez kötve a Csúzli két száma. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé laza kötéssel.