13709. 431. Gelaufene Fernauktion Spielzeuge
6 500 HUF 17,57 EUR, 19,12 USD
0 HUF
Tonka retró amerikai játékautó, fém és műanyag, jelzett, kopásokkal, h: 18 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert