Olasz, üveg, vizes pohár, jelzett: Bormioli. Kopásnyomokkal, m: 12 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Glaser~5000009/Olasz-uveg-vizes-pohar-jelzett-Bormioli-Kopasnyomokkal-m-12-cm~II2655122
2655122
11933
431
Glass-objects
Beschreibung: Olasz, üveg, vizes pohár, jelzett: Bormioli. Kopásnyomokkal, m: 12 cm
: nagy_andras