Donáth László (1943-): Art Deco lány, terrakotta, jelzett. Sérülésekke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/431/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~5000007/Donath-Laszlo-1943-Art-Deco-lany-terrakotta-jelzett-Serulesekkel-13-5-cm~II2738832
2738832
11322
431
4400
Art-ceramics
Beschreibung: Donáth László (1943-): Art Deco lány, terrakotta, jelzett. Sérülésekkel. 13,5 cm
: nagy_andras