Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2772458
11520
431
Zsolnay kék pöttyös csésze csészealjjal, jelzett, matricás, hajszálrepedéssel
2772163
11521
431
Zsolnay Mária Besnyői emlék bonbonier, kopott, d: 9 cm
2471388
11522
431
2694780
11523
431
220000
2708458
11524
431
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Női fejek. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 24 cm, d: 23 cm
2773354
11525
431
Hollóházi Jurcsák László tervezte váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 2707761
11526
431
4400
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
2739990
11527
431
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán falikép, jelzett, keretben. 8x11,5 cm.
2770205
11528
431
24000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 30 cm
2772234
11529
431
15000
Hollóházi Szász Endre által tervezett porcelán kép, matricás, hibátlan, kissé sérült bőr keretben, Kép mérete 18x12 cm
2735259
11530
431
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm 2772749
11531
431
2 db Hollóházi és Boglar porcelán angyalka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF