Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2765829
11652
431
2 db antik csésze, kopott, jelzett.
2766442
11653
431
Nian Yong kínai sárkányos teáskanna, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 2766436
11654
431
Kínai bölcs, sárfigura, jelzés nélkül, steinzug, hibátlan, m: 9 cm
2774449
11655
431
Queen Isabell Klimt bögre pár, díszdobozban. Matricás jelzett, hibátlan 2768346
11656
431
Kischemöller porcelán ló. Fehér mázas, jelzett, kopással. 44 cm
2771301
11657
431
Japán Eiwa Kinsei pávás tányér, porcelán, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 2769124
11658
431
Aszalós porcelán nő virággal, eozin jellegű mázzal, mázhibákkal, jelzett, m: 21,5 cm 2506124
11659
431
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2506136
11660
431
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm 2772750
11661
431
Goebel Gustav Klimt porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 25 cm 2769491
11662
431
Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm
2771421
11663
431
Thomas Bavaria porcelán teás készlet, kanna teteje javított + 5 db süteményes tányér, matricás, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF