Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2642818
11664
431
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm
2642817
11665
431
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm 2642822
11666
431
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2642793
11667
431
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm
2753546
11668
431
2753568
11669
431
"Karl Friedrich Schinkel" meisseni biszkvit porcelán emlékérem (56mm) hibátlan
2522261
11670
431
2749025
11671
431
3200
Olvashatatlan jelzéssel: Párizs városképes retró váza, porcelán, hibátlan, 16 cm
2731877
11672
431
KPM Berlin retró porcelán füles váza. Hibátlan. Jelzett, m: 29,5 cm
2564531
11673
431
2719692
11674
431
Grulich; Muttergottesberg emlék bögre, kopott, jelzés nélkül, m: 9 cm
2599597
11675
431
Homár reliefes szószos tál, 2 db, fajansz, jelzés nélkül, 18x12cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF