Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2603308
11724
431
Villeroy & Boch elefántos és oroszlános dísz csempe, jelzett, hibátlan, 15x20cm
2572297
11725
431
3200
2621587
11726
431
1980 Winterling moszkvai olimpia porcelán dísztányér matricás jelzett hibátlan 20cm 2621597
11727
431
4 db Clementina van der Walt iparművész tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2659856
11728
431
Kínai porcelán váza, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, m: 16 cm
2603287
11729
431
Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal
2679563
11730
431
Royal Worcester Diana és Prince of Wales esküvő porcelán bonbonniere. Matricás, jelzett, hibátlan d: 11cm
2655248
11731
431
Delt váza, porcelán, jelzett, mázrepedéssel, m: 15,5 cm
2664427
11732
431
Heinrich porcelán dísztányér Louis Payen által tervezett mintával, UNICEF jótékonysági kiadás. Matricás, jelzett, hibátlan, d: 20 cm 2655247
11733
431
Unterweissbach retro porcelán váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11 cm 2679558
11734
431
Jelzés nélkül: Dísz porcelán 27 cm
2679559
11735
431
Aynsley Prince of Wales family tree porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF