Porzellan Zahl der Lose: 422
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2712165
11736
431
MMI / GOEBEL- Artis Orbis: Claude Monet festménye nyomán díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2750441
11737
431
Max Roesler fehér mázas porcelán fonott tál, XX. sz. eleje, jelzett, hajszálrepedésekkel, foltokkal, d: 21,5 cm
2707756
11738
431
3200
2 db retró csehszlovák porcelán bögre, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
2765804
11739
431
Kínai porcelán tál, bambusszal fonva, jelzett, kopásokkal, d: 27 cm 2765806
11740
431
Yorkshire Terrier mintás porcelán tányér, jelzett, hibátlan, d: 17 cm 2765809
11741
431
5 személyes angol reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan.
2765810
11742
431
5db angol fajansz süteményes tányér, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
2765758
11743
431
KPM berlini Királyi Porcelángyár mokkás készlet, 6 személyes, jelzett, kopásokkal. 2768693
11744
431
Meissen rokokó vázácska. Sérült. Kézzel festett. 9 cm 2768694
11745
431
Schädig Kunst táncoló pár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm 2768695
11746
431
Német porcelán fogathajtó, Kézzel festett, jelzett, kis mázhibával 17 cm 2768697
11747
431
Sarreguemines porcelán dísztál, Matricás, jelzett, kopással d: 22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF