6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Ilmenau hatszemélyes porcelán süteményes készlet rózsás mintával. Részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, a nagy tányér szélén kis sérüléssel, d: 8 - 17 cm