Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 289
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2781805
17447
432
René Wellek - Austin Warren: Az irodalom elmélete. Osiris Tankönyvek. Bp., 2006, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
2777522
17448
432
Erdő Péter-Schweitzer József-Vizi E. Szilveszter: Hit, erkölcs, tudomány. Manréza füzetek. 3. Bp., 2006, Éghajlat. Kiadói kartonált papírkötés.
2743960
17449
432
500
Madách Imre: Az ember tragédiája. Bp., 2004, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 2743961
17450
432
500
John Keats versei. Bp., 1975, Európa. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2743962
17451
432
500
Edmondo de Amicis: Szív. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2780043
17452
432
K. J.: A pesti művelt társalgó. Kilencedik kiadás. Bp., Lampel R. Könyvkereskedése (Wodianer F. és fiai) Részvénytársaság. Kiadói festett laza egészvászon-kötés. Hátső előzéklap hiányzik 2742193
17453
432
Thorwald Dethlefsen-Rüdiger Dahlke: Út a teljességhez. Ford.: Hajós Gabriella. Bp.,1991,Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2683207
17454
432
Carmina Burana. Középkori diákdalok. 1979, Magyar Helikon. Szász Endre által illusztrált. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 2760190
17455
432
Csaba György: Csillagjóslás. Legenda és valóság. Bp., 1986, Minerva. Kiadói papírkötés. 2655881
17456
432
Bálint György: Veszély Ázsiában. Bp., Cserépfalvi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
2777120
17457
432
Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Számos ábrával és táblázattal. Bp., 1989, Szépirodalmi Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2781660
17458
432
Arany János művei. 6. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF