Alekszej Tolsztoj: Golgota. Ford.: Lányi Sarolta. Helikon Klasszikusok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/432/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000037/Alekszej-Tolsztoj-Golgota-Ford-Lanyi-Sarolta-Helikon-Klasszikusok-Bp-1968-Magyar-Helikon-K~II2639431
2639431
18510
432
Beschreibung: Alekszej Tolsztoj: Golgota. Ford.: Lányi Sarolta. Helikon Klasszikusok. Bp.,1968, Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötésben, kissé kopottas borító. Számozott (1815./2600) példány.
: karap_norbert