17442.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Ariosto őrjöngő Lórántja. I-II. köt. Az éposz legértékesebb részei. Ford., Ariostoról szóló tanulmánnyal bevezette és jegyzetekkel ellátta: Radó Antal. Bp., 1893., Franklin. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, sérült, részben hiányos gerinccel, az elülső szennylap sarkán kis hiánnyal.