17407.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Fekete István: Köd. Bp., 1960, Magvető. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.