17433.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 800 HUF
10,08 EUR, 10,86 USD
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. Szerk.: Dr. Mikes Lajos. A nyolcvanéves Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1930, Pesti Napló. Fekete-fehér és színes képekkel, könyvdíszekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kevés kopással