17385.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
Juvenal [Szigethy Vilmos, Sz.]: A közigazgatási majom Tarka kalandozások az egész városon keresztül. Szeged, 1906. Várnay L. ny. 127 p. AláÃrt példány. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben. MegkÃmélt, állapotban.