18528.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Örkény István: Házastársak. Budapest, 1951, Szépirodalmi Könyvkiadó, 415 p. Kiadói félvászon kötés. Kopott borító, éleken szakadozott, sérült kötés.