17608.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Shakspere minden munkái. Fordítják többen. Kiadja a Kisfaludy-társaság Tomori Anasztáz költségén. több kötet egybe kötve. Coriolanus. Pest, 1864-79, Ráth Mór. Korabeli kopott egészvászon kötésben, egy két lap kijár,