17607. 432. Gelaufene Fernauktion Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
0 HUF
Tóth Kálmán összes költeményei I. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, jó állapotban
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg