16757.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
1928 A Műgyűjtő, művészeti, műkereskedelmi folyóirat, II. évf. 6-7. sz. Szerk.: Szilárd Vilmos. Bp., Wodianer F. és Fiai, 169-201 p.+(7) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.