17065.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
Diehl, Gaston: Vasarely. Körner Éva előszavával. Ford.: Havas Lujza. Bp., 1973, Corvina. 100 p. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.