16701.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 256 p. Gazdag fekete-fehér szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói zsinórfűzött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen szakadásokkal.