16611.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 400 HUF
Paul Klee: Pedagógiai vázlatkönyv. Ford.: Karátson Gábor. Bp, 1980, Corvina, 61+7+4 p. A tipográfia 6-51. oldalig Moholy-Nagy László tervét követi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, a papírborítón egészen kis szakadással, kis kopásnyomokkal.