16756.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Tömöry Tamás: Az én otthonom. Bp., 1968, Táncsics. Kiadói illusztrált félvászonkötés, számos fekete-fehér ábrával kopott sarkokkal