17120.
432. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
Házi czukrászat és befőttek könyve. Összeállította: Sárosi Bella. Bp., 1906, Magyar Kereskedelmi Közlöny, Hirlap- És Könyvkiadó Vállalat. Kiadói illusztrált félvászon kötésben, kopottas állapotban