4 800 HUF
12,97 EUR, 14,12 USD
Az ellenzék vívmányai. Budán, 1869. Magy. Kir. Egyetemi Ny. [8] 70 p. A kötet az 1867-es kiegyezés után létrejött ellenzék politikáját bírálja. Aranyozott gerincű modern vászon-kötésben, kiadói papírborító belekötve