6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Bethlen István gróf beszédei és írásai. I-II. kötet. Bp.,1933, Genius, 1 t.+368 p., 380 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas, sérült borítókkal.