16532. 432. Gelaufene Fernauktion Bücher: Geschichte
100 HUF
0 HUF
Egy évszázad mezsgyéjén. A Kner Nyomda gyomai és békéscsabai üzemeinek története. Szerk.: Balog Miklós. Gyoma, 1982, Kner Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papÃr védÅ‘borÃtóban.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor